Двубоят между Кадис и Барселона беше прекратен в края при

...

Шок в Испания! Прекратиха мач, вратар тича с дефибрилатор

Двубоят сред " Кадис " и " Барселона " беше преустановен в края при резултат 0:2 поради сериозен случай на трибуните. Според другите източници почитател на домакините се бори за живота си, а за това подсказваха и лицата на играчите и присъстващите на стадиона.

Инцидентът стана безусловно в заключителните минути на срещата. Наложи вратарят на " Кадис " Ледесма да направи сериозен спринт и да занесе дефибрилатор в бранша. Защитникът на " Барса Араухо " се молеше в централната зона на терена. Така след повече от 15-минутно спиране основният рефер осведоми играчите на двата тима да се приберат в съблекалните, съобщава gol.bg.

До този миг " Барса " водеше в резултата след голове на Френки де Йонг (55) и Роберт Левандовски (65).
Източник: standartnews.com