Двубоите от група Е в Лигата на конференциите не предложиха

...

Само един гол в двата мача от група Е в Лигата на конференциите

Двубоите от група " Е " в Лигата на конференциите не предложиха представление. АЗ Алкмаар се наложи с 1:0 над Днипро-1, а Вадуц и Аполон (Лимасол) направиха нулево тъждество.

Срещата сред Днипро-1 и АЗ Алкмаар се игра в словашкия град Кошице. До почивката противниците доста рядко нападнаха, само че след нея нидерландците взеха самодейността. В 62-рата минута Йенс Одгаард нацели гредата, а в 63-тата Дани Де Вит вкара победния гол за гостите. В края със сериозен пропуск се отличи Сам Беукема от АЗ.

Един от изненадващите участници в групите - Вадуц, записа скъпа точка в семейството си на Аполон (Лимасол). Отборът на Илиан Илиев, който се възвръща от травма, имаше повече положения, само че домакините от Лихтенщайн не се огънаха и удържаха нулевото тъждество.

Гледайте спорт на MAX с всички най-вълнуващи мачове от Лига Европа и Лига на Конференциите, онлайн, в ефира на MAX Sport.