Дублиращият отбор на Спартак (Варна) загуби с 1:3 от Черноломец

...

Дубълът на Спартак падна с 1:3 от Черноломец

Дублиращият тим на Спартак (Варна) загуби с 1:3 от Черноломец (Попово) в мач от 17-ия кръг на Трета Североизточна лига. Точен за “соколите ” бе Кристиян Курбанов.

Футболистите, водени от Васил Петров, изиграха доста мощно първо полувреме, само че през втората част позволиха обикновени неточности, които им костваха превръщане на резултата и три гола в личната врата, съомщава формалният уебсайт на клуба.

Варненци са на шесто място с 28 точки.

Състав: 67 Денислав Жеков, 14 Николай Василев (К), 83 Павлин Петков, 8 Кристиян Курбанов, 77 Любослав Маринов, 19 Светослав Николов, 13 Стефан Стефанов, 88 Никола Владев, 9 Даниел Халачев, 33 Дакарай Трой, 23 Александър Янчев,

Резерви: 12 Манол Батилов, 66 Георги Дичев, 3 Александър Трендафилов, 10 Денислав Славов, 21 Стефан Стоянов, 4 Николай Димитров, 15 Антонио Петков, 29 Виктор Иванов, 47 Емре Исмаил
Източник: petel.bg