Дублиращият отбор на Лудогорец победи с класическото 3:0 втория тим

...

Лудогорец II с класически успех над дубъла на Берое

Дублиращият тим на Лудогорец победи с класическото 3:0 втория отбор на Берое в четвъртата си контрола от зимната подготовка. Мачът се игра на стадион " Трейд сцена " в Стара Загора, където " орлите " са на лагер.

Момчетата на Тодор Живондов откриха в 16-ата минута. Точен от дузпа бе Цветослав Петров, а наказателният удар бе отсъден поради нарушаване в наказателното поле против Хюсеин Кельовлуев. При този резултат приключи първото полувреме.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
След почивката Анастас Пемперски удвои след безредие пред вратата на противника. Крайното 3:0 оформи Даниел Иванов в 63-ата минута.

" С тази инспекция приключи подготвителният ни лагер в Стара Загора. Условията бяха положителни и свършихме доста работа. Най-важното е, че всички играчи са здрави. Предстои ни още инспекция и по-късно ще чакаме първия формален мач от пролетния полусезон ", разяснява старши треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.