Дубълът на Хебър записа чиста победа – 2:0 при визитата

...

Хебър II изненада като гост Рилецо

Дубълът на Хебър записа чиста победа – 2:0 при визитата си на Рилски спортист(Самоков). Мачът от междинния 17-ти кръг на Трета ЮФЛ се изигра на стадион „ Левски” в Долна баня поради проблемите на самоковци с терена им на „ Искър”. И двете попадения в срещата паднаха още до почивката. Най-напред в 21-та минута прецизен за Хебър беше Даниел Кадьов, а 11 минути по-късно Иван Дишков се разписа с хубав гол отдалече за крайното 2:0 в интерес на пазарджиклии. Успехът бе четвърти за младите очаквания на Хебър от началото на сезона.

„ Чудесна игра на момчетата. Мисля, че домакините нямаха чисто голово състояние, до момента в който ние се разминахме в още няколко случая с попадение. Доволен съм от всички, тъй като този път положителната ни игра бе материализирана с два хубави гола”, показа след мача наставникът на хебърци Спас Гигов.

В събота от 14 часа неговите момчета ще одобряват Банско на стадиона във Велинград в финален домашен мач от есенния полусезон.
Източник: marica.bg