Днес ЦСКА-София победи с 8:0 водения от Фабио Капело тим

...

Китайцете паднали с много от ЦСКА-София заради решение на Капело - ето защо получиха 5 гола за 25 минути

Днес ЦСКА-София победи с 8:0 водения от Фабио Капело отбор на Дзянсу Сунинг. Оказа се, че в основата на разгрома е освен положителната игра на българския отбор и слабата на китайците, само че и постъпка на италианския експерт. При 3:0 за алените от игра е бил изпъден играч на Дзянсу. Капело обаче отказал да вкара нов играч на негово място, тимът му траял с 10 индивида и до края пусна нови 5 гола. За това призна отбелязалият хеттрик Кирил Десподов.

“Сами си направихме мача елементарен. През първото полувреме отбелязахме три гола. Второто към този момент им изгониха човек, те не желаеха да пуснат нов, продължиха с 10 индивида и мачът стана по-лесен за нас.

От моя страна имаше изненада. Не знам дали Фабио Капело в миналото е губил с подобен резултат. Радостно е за нас, че имаше въодушевление в играта”, сподели Десподов, който похвали новото попълнение Роланд Алберг.

“Като цяло Роланд е доста добър футболист, има я тази техника да ти я “набута” сред бранителите. Пък и може да осъществя. Мисля, че ще се сработим с него.

Чувствам се добре. Не мога да кажа, че съм в топ форма. Надявам се до началото на сезона да вляза в топ форма и да направя мощен сезон”, сподели Десподов през формалния уебсайт на клуба.

фотография: cska.bg