Джъд Белингам отбеляза първия си гол с фланелката на Реал

...

Белингам вкара за сефте за Реал при 2:0 над Юнайтед

Джъд Белингам означи първия си гол с фланелката на Реал Мадрид. Това стана при успеха над Манчестър Юнайтед с 2:0 в контрола в Хюстън.

Английският национал мина в Реал Мадрид от Борусия Дортмунд през юни против. Белингам откри головата си сметка за Белия балет във втория си мач за клуба. Той се разписа след единствено шест минути игра с акуратен удар, с който трансферира камерунския вратар Андре Онана. в този мач. Винисиус Жуниор можеше да удвои задатъка на Реал малко по-късно, само че ударът му бе отразен.

Белингам дебютира за Кралския клуб в неделя против Милан. Това беше втория му мач за Реал. Той беше определен и за състезател на дуела.

В 36-ата минута пропуск за Манчестър Юнайтед направи Маркъс Рашфорд.

След почивката двата тима направиха доста смени, като Юнайтед заигра по-добре, само че ситуациите още веднъж бяха пред британската врата. Едер Милитао пропусна да направи 2:0, само че въпреки всичко в 89-ата минута падна и второ попадение. То беше дело на Хоселу, който се разписа със задна ножица след прекрасен пас на Лукас Васкес.

Източник: flashnews.bg