ДЕНВЪР (AP) — Нейтън Маккинън вкара четири гола, за да

...

Маккинън отбелязва 4 гола, Рантанен получава 2, Лавина рали, за да победи Сенаторс с 6-4

ДЕНВЪР (AP) — Нейтън Маккинън вкара четири гола, с цел да удължи най-хубавата си поредност от точки в кариерата си до 17 мача, Мико Рантанен означи два пъти, и Колорадо Авеланш се събра за победа с 6-4 над Отава Сенаторс в четвъртък вечер.

Маккинън вкара на празна врата в последните моменти за първия мач с четири гола в историята на тима Авеланш. Кейл Макар направи две асистенции при завръщането си от травма в долната част на тялото, която го извади от игра за три мача. Avs убиха трима силови играчи на Отава в последните осем минути благодарение на Александър Георгиев, който приключи с 41 спасявания.

Джейкъб Бърнард-Докър, Ридли Грейг, Дрейк Батерсън и Джош Норис означиха за Отава, който загуби шестия си следващ път. Двете последни загуби бяха под управлението на краткотрайния треньор Жак Мартен, който размени уволнения D.J. Смит в понеделник.

Мартин, който беше треньор на Сенаторите от 1996 до 2004 година, в началото се причисли към тима на 6 декември като старши съ...