Дамският отбор на Лудогорец изигра великолепен мач и направи страхотен

...

Феноменален гол на футболистка на Лудогорец засенчи мъжете от efbet Лига

Дамският тим на Лудогорец изигра превъзходен мач и направи страховит поврат против Спортика Благоевград.

Момичетата на Елена Пеева победиха с 5:4, макар че на полувремето губеха с 2:4. Пред съществено количество аудитория въз основата на футболната академия гостите поведоха с 0:1 още в 2-ата минута, само че Алекс Василева изравни в 6-ата. Спортика още веднъж излезе напред в резултата в 10-ата минута, а в 25-ата минута резултатът още веднъж бе подравнен за 2:2 след попадение на Никол Бояджиян.

Съперникът обаче вкара два бързи гола в 35-ата и 39-ата минута, с което дръпна с 4:2 и мачът изглеждаше решен. След почивката Лудогорец излезе видоизменен и изцяло надигра мощния си съперник. Над всички бе Ванеса Гайдек, която означи още в 48-ата минута за 3:4, а в 65-ата направи 4:4. Пълният поврат бе факт четири минути преди последния съдийски сигнал, когато Ева Атанасова означи победния гол със страховит шут отдалеко.

Вижте във видеото феноменалния гол на Атанасова.