Четвъртата поставена Джулия Терзийска се класира за полуфиналите на тенис

...

Джулия Терзийска в топ 4 във Варна

Четвъртата сложена Джулия Терзийска се класира за полуфиналите на тенис шампионата във Варна на червени кортове, който е с награден фонд 15 хиляди $.

Държавната ни шампионка за дами в профил Романа Чисовска от Словакия с 6:4, 6:0 след единствено 66 минути игра.

Терзийска беше безапелационна след средата на срещата и завоюва последните осем гейма в нея.

На полуфинал 25-годишната софиянка чака победителката от мача сред лидерката в схемата Андреана Крачун (Румъния) и Яна Божович (Сърбия).

Джулия е на полуфинал и на двойки. Тя и Ани Вангелова са трети в схемата и по-късно през днешния ден ще играят против румънките Крачун и Оана Гаврила.

Участващата с „ уайлд кард “ Катерина Димитрова ще играе на четвъртфиналите също през днешния ден против осмата Елена-Теодора Кадар от Румъния.
Източник: bnr.bg