Черноморец (Бургас) постигна победа с 1:0 като гост над лидера

...

Лидерът Септември с втора поредна загуба

Черноморец (Бургас) реализира победа с 1:0 като посетител над водача във Втора лига Септември (София) и събра 10 точки, с които се изкачи в средата на класирането.

Септемврийци остават на върха с 15 и две пред Янтра (Габрово), Монтана и Спартак (Варна).

Срещата не предложи кой знае какво футболно качество, като на опитите на Септември за офанзиви гостите от Бургас предложиха здрава борба по целия терен и битка за всяка топка.

Единственото попадение вкара таранът Живко Петков в 57-ата минута от дузпа, която беше направена от Даниел Иванов.

Младото крило на акулите, който пристигна от Созопол, наказа неточност на отбраната на домакините и беше повален, тъкмо преди да нанесе решителен удар.

В последната минута на добавеното време домакините от Септември (Сф) можеха да изравнят, само че нападателя им Самб Бадара изпусна от два метра с глава на празна врата и по този начин отборът понесе второ следващо проваляне за сезона във Втора лига, откакто започва със серия от 5 победи.
Източник: novsport.com