Черноморец (Балчик) се наложи с 1:0 у дома над Септември

...

Черноморец надви Септември

Черноморец (Балчик) се наложи с 1:0 вкъщи над Септември (Тервел). Двубоят е от 25-ия кръг на Североизточната Трета лига. Мачът се очакваше с голям забавен поради класирането и капацитета на противниците.
 Черноморец: Играем с цел да радваме хората в Балчик Черноморец: Играем с цел да радваме хората в Балчик
Герой за домакините стана влезлия като запаса Джорджио Димитров, който вкара единствения гол. Това се случи десетина минути преди края, когато Почи даде прострелна топка, Иван Цачев я пропусна и Димитров я насочи в мрежата. Първото полувреме мина равностойно с голови обстановки пред двете порти. Този процес се резервира до 60-ата минута.
 Септември (Тервел) търси три точки в Балчик Септември (Тервел) търси три точки в Балчик
После черноморци взеха самодейността. Пропуски направиха Почи, Ангел Ангелов, Цачев и два пъти Kристиян Бешев. Пред отсрещната врата също беше напечено. Особено очевиден беше пропускът на Кристиан Пешков.