Черноломец (Попово) спечели с 3:0 срещу Дунав II в Русе.

...

Черноломец без проблеми в Русе

Черноломец (Попово) завоюва с 3:0 против Дунав II в Русе. Двубоят е от 13-ия кръг на Североизточната Трета лига. Опитът на гостите си сподели думата и триумфа против младия им противник е законосъобразен. Беадир Беадиров откри головата им сметка, десетина минути преди почивката.
 Илиян Станчев: Само три точки ще ни задоволят Илиян Станчев: Само три точки ще ни задоволят
Последваха още благоприятни условия за поповския отбор, само че резултата остана неизменен съвсем до края.
 Ивайло Кирилов: Полезен мач за младия ни тим, значимото е да играем вярно Ивайло Кирилов: Полезен мач за младия ни тим, значимото е да играем вярно
Тогава Тихомир Кънев удвои от дузпа в 82-ата минута. Йордан Иванов вкара третия гол, секунди преди края. Изключително сме признателни на домакините за предоставените условия, съобщи пред Sportal.bg спортния шеф и треньор на поповци Илиян Станчев.