Черно море записа поражение с 0:1 при гостуването си на

...

Черно море записа поражение с 0:1 при мач с Локо Пловдив

" Черно море " записа проваляне с 0:1 при гостуването си на " Локо " Пд в мач от 14-ия кръг на efbet Лига, научи Moreto.net. Единственият гол в мача падна през първата част, а от 63-ата минута домакините останаха с човек по-малко. Срещата ще се запомни и със противоречивите отсъждания на основния арбитър Волен Чинков, който не отсъди чиста дузпа за “моряците ” през първата част и още на няколко пъти ощети варненци в тази среща.

Преди началото на мача Георги Илиев получи премия под формата на футболна обувка за това, че днешният мач е под №455. Така Илиев стана футболистът с най-вече срещи в българския хайлайф.

Домакините откриха резултата в 17-ата минута. Димитър Илиев овладя топката вляво и я прокара сред краката на защитник на “моряците ”. Последва замайващ диагонален удар, който не остави късмет на Митрович. В 28-ата минута варненци разиграха добре топката, която стигна до Мартин Минчев отляво. Младият гений съумя да финтира защитник и му оставаше да откри навлизащия на скорост Родриго, само че пасът му бе прекомерно неприятен. В даденото от рефера продължение Момчил Цветанов задържа Исмаил Иса в наказателното поле, само че реферът Волен Чинков не отсъди дузпа за “моряците ”, каквато в действителност имаше.

В 53-ата минута Димитър Илиев комбинира добре с Парвиз Умарбаев, който бе открит на дъгата на наказателното поле. Таджикът стреля мощно с левия крайник, само че топката профуча край страничния дирек на Митрович. В 55-ата минута Дани Кики проби през средата на терена и комбинира с Исмаил Иса. Нападателят стреля след завъртане, изпреварвайки Динис Алмейда, само че ударът му излетя доста високо над напречната греда. В 63-ата минута домакините останаха с човек по-малко. Втори жълт картон получи Милош Петрович за недодялан фаул откъм гърба.

Съставът на " Черно море ": Миодраг Митрович, Даниел Димов, Димитриос Хантакиас, Цветомир Панов, Виктор Попов (Лъчезар Йорданов), Васил Панайотов, Емил Янчев (70-Илиан Илиев), Мартин Минчев, Родриго Енрике, Дани Кики (77-Аристоте Ндонгала), Исмаил Иса. /moreto.net
Източник: dnesplus.bg