Черно море иПирин завършиха при равенството 1:1 в среща от

...

Черно море и Пирин не се победиха

Черно море иПирин приключиха при равенството 1:1 в среща от 22-ия кръг на efbet Лига.

Домакините имаха явно предимство през първото полувреме, в което насочиха четири удара, против нито един за "орлетата ". Притежанието на топката също беше в интерес на "моряците ".

Напук на логиката, пет минути след подновяването на играта Пирин поведе посредством Иван Тасев, съобщи dnes.bg.
Заслуженото равнене въпреки всичко настъпи двайсетина минути преди края, когато Евгений Сердюк осъществя от непосредствена непосредственост. Първоначално попадението не беше прието, само че VAR преразгледа обстановката и не откри нарушаване.

Статистиката след последния съдийски сигнал сподели 11:2 удара за домакините (вторият за гостите пристигна надълбоко в добавеното време), 62% притежаване на топката и 12:0 корнера в тяхна изгода. Четвъртият Черно море събра 35 точки, до момента в който десетият Пирин събра 25 пункта на си.

Източник: struma.com