Черно море и Добруджа играят при резултат 1:1 в контролна

...

Черно море и Добруджа завършиха 1:1 в контрола

Черно море и Добруджа играят при резултат 1:1 в контролна среща на стадион “Тича ” във Варна.

В 19-ата минута Черно море сътвори чисто състояние пред вратата на Добруджа, не не съумя да го осъществя. След удар от отдалеченост на Мади Кета, стражът на гостите избави, топката попадна в Матиас Курьор, който от близо стреля прекомерно неопределено.

В 39-ата минута Васил Панайотов насочи страховит удар от отдалеченост, само че топката мина покрай гредата.

В 43-ата минута Виктор Попов получи отдясно, напредна и центрира към точката на дузпата, където Мазир Сула с воле заби кълбото в мрежата на Добруджа за 1:0.

В 50-ата минута Матиас Курьор насочи технично топката към далечния ъгъл на вратата, само че вратарят на Добруджа избави. В 67-ата минута Добруджа направи бърза контраофанзива, която приключи с удар на Адриян Димитров за 1:1. Веднага след попадението “моряците ” можеха още веднъж да поведат в резултата, само че Васил Панайотов не съумя да осъществя от наказателното поле.

В 72-рата минута в игра се появиха Стефан Велев, Лъчезар Йорданов, Мартин Дичев и Алекс Фернандес, които заеха местата на Цветомир Панов, Матеус Клементе, Васил Панайотов и Мимито Биаи. В 74-ата Росен Стефанов размени Петар Божанчич.

Съставът на Черно море: Иван Дюлгеров (46-Георги Георгиев), Живко Атанасов, Петар Божанчич, Виктор Попов, Цветомир Панов, Матеус Клементе, Васил Панайотов, Мимито Биаи, Мазир Сула, Мади Кета (60-Николай Златев), Матиас Курьор (60-Закария Беншаа).
Източник: novinata.bg