ЧАПЕЛ ХИЛ, Северна Каролина (AP) — Ар Джей Дейвис вкара

...

Ар Джей Дейвис отбелязва 22 точки, номер 7 в Северна Каролина победи Сиракуза със 103-67

ЧАПЕЛ ХИЛ, Северна Каролина (AP) — Ар Джей Дейвис вкара 22 точки, с цел да помогне на номер 7 в Северна Каролина да се състезава надалеч от Сиракуза за 103- 67 победа в събота.

Armando Bacot добави 16 точки и 11 битки, до момента в който Tar Heels (13-3, 5-0 Atlantic Coast Conference) завоюва шестия си следващ мач. Харисън Инграм също направи дабъл-дабъл от 11 точки и 10 битки, до момента в който Джейлън Уошингтън имаше 11 точки, а Джей Лин Уидърс означи 10.

Джуда Минц поведе Сиракуз (11-5, 2-3) с 21 точки. Куадир Копланд добави 16 точки, а Крис Бел имаше 13.

Тар Хийлс се отдръпнаха от Сиракуза с резултат 34-11 за интервал от към 11 минути в средата на първото полувреме. Докато Оранжевите стреляха 2 от 15 от пода и имаха седем подигравания през този интервал, Дейвис имаше 10 точки за Тар Хийлс, което усили преднината на UNC до 27 точки.

Сиракуз понижи изоставането до 15 точки при започване на второто полувреме, само че по този начин и не се приближи. Tar Heels по-късно използваха серия от 20-8, с цел да...