Бруно Акрапович записа 16-и пореден двубой без загуба за Купата

...

Властелина на Купата с 16-и пореден успешен мач в турнира

Бруно Акрапович записа 16-и следващ дуел без загуба за Купата на България.

В 13 от срещите той бе отпред на Локомотив (Пловдив), а в 3, този сезон, на ЦСКА.

Любопитното е, че през есента на предходната година босненецът на два пъти преодоля 1/16-финалите - първо със " смърфовете " и след това с " армейците ". Мачът на " алените " бе отсрочен поради присъединяване в групите на Лига Европа.

Акрапович е повторен притежател на трофея с Локомотив - 2019, 2020-а, като в този момент гони трето следващо отличие, напомня " Тема: Спорт ".
 Акрапович: На полувремето споделих на Кайседо, че желая хеттрик

" Това момче не стопира да работи и съм сигурен, че ще надгражда "

Безпрецедентната му серия стартира на 25 септември 2018-а, когато с " черно-белите " надигра Поморие с 1:0 като посетител. Във въпросните 16 срещи Бруно два пъти завоюва след дузпи - финала с ЦСКА предишния сезон и четвъртфинала с Етър през 2019-а. Записа и един триумф след продължения - 4:3 над Загорец през есента, а в два мача - полуфиналите реванши през 2019 и 2020-а, приключи 0:0 при гостуванията си на Септември (Сф) и Левски.

Чистите му победи в постоянното време са 11 - 8 с Локо и 3 с ЦСКА през този сезон.
 Динамо (Загреб) пожела Бруно Акрапович?

Специалистът бил любимец за треньорския пост на клуба?

" Армейците " пък за четвърти следващ път се класираха на полуфиналите за Купата, като играха единствено един край през предходната година.