"Ботев" /Враца/ завърши 1:1 с "Морица" в Пловдив и запази

...

Ботев /Враца/ измъкна равенство от Марица в Пловдив

"Ботев " /Враца/ приключи 1:1 с "Морица " в Пловдив и резервира лидерската си позиция след 16-ти кръг във Втора лига. В 70-та минута домакините откриха резултата при единствената си офанзива след почивката. Спас Георгиев изравни резултата с късен гол от дузпа, отсъдена основния арбитър Вангел Вангелов в 87-та минута.
"Ботев " /Враца/ остава преди всичко във Втора лига с 34 точки и има преднина от 2 пред "Локо " /София/. Именно железничарите гостуват на врачани в идващия кръг в директна борба за върха.
"Ботев " /Враца/ игра в състав: Кръстев, Кабов, Димитров, Фиданин, Борисов, Д.Иванов, Стоев, Михайлов, Харизанов, Григоров и Георгиев /резерви: Митов, Александров, Ив.Иванов, Карапетров, Альошев, Чаворски и Смирнов/.
За "Марица " излязоха: Николов, Ташолов, Дяков, Пушкаров, Куманов, Кардашев, Яшар, Юруков, Гендов, Щерев и Янчев /резерви: Грабчев, Спасов, Чалъков, Игнатов, Читаков, Йотов и Колев/.
Източник: bulnews.bg