Ботев ще завършва днес 2023-та година с домакинство на Хебър

...

Ботев излиза за 4-та поредна победа в последния си мач за годината

Ботев ще приключва през днешния ден 2023-та година с домакинство на Хебър в среща от 20-ия кръг в елита. Мачът стартира в 15:00ч. на стадион " Христо Ботев " .
Прочетете още
Пловдивчани са в страхотна серия от 3 следващи победи и 8 следващи мача без загуба.

Ботев победи в четвъртък с 4:2 Етър като посетител за Купата и се класира за четвъртфиналите. Преди това пловдивчани победиха като посетител Арда в среща от шампионата.

Хебър хвърли бомбата за Купата и в профил Левски вкъщи с 2:1, а преди този момент отборът загуби вкъщи с 1:3 от ЦСКА 1948.

В класирането Ботев е 8-ми с 26 точки, а Хебър е 12-ти с 20 точки.