Ботев Пловдив Царско село играят при резултат 1:1 в мач

...

НА ЖИВО: Ботев Пд - Царско село 1:1, греда и фрапантни пропуски за домакините

Ботев Пловдив Царско село играят при резултат 1:1 в мач от 19-ия кръг на efbet Лига. Антоан Бароан се разписа в 10-та минута. Лъчезар Балтанов означи против някогашния си отбор за 1:1 в 42-а минута.

Домакините започнаха по-добре и съумяха да поведат още след 10 минути игра. След хубаво разиграване от ъглов удар сред Тодор Неделев и Маркиньос, бразилецът стреля мощно и принуди Янко Георгиев да избива в гредата, само че при добавката Бароан не сгреши. След интервенция на ВАР попадението беше публично зачетено.

В 28-та минута пристигна един неповторим пропуск за домакините. След извеждащ пас на Тодор Неделев към Бароан, Янко Георгиев съумя да блокира изстрела, а Па Конате някак пропусна от няколко метра на празна врата.

Седем минути по-късно пристигна ред за нов огромен пропуск. След офанзива по десния фланг на Джеймс Ето'о той центрира за Маркиньос, който се завъртя и стреля, само че Янко Георгиев някак извади неговото осъществяване. Тодор Неделев също насочи прецизен удар миг по-късно.

В 42-а минута, обратно на всякаква логичност, Царско село изравни. След осъществяване на ъглов удар от страна на Лукас Диас, Лъчезар Балтанов беше оставен изцяло самичък и осъществя за 1:1. Дв минути по-късно беше ред за пропуск от Виктор Генев, който нацели гредата от няколко метра с глава.

Ботев Пловдив - Царско село 1:1

1:0 - Антоан Бароан (10)

1:1 - Лъчезар Балтанов (42)

СТАРТОВИТЕ СЪСТАВИ:

БОТЕВ ПД: Георги Аргилашки,Самюел Супрайен, Виктор Генев, Па Конате, Джеймс Етоо, Дилан Мертенс, Реда Рабей, Емануел Току, Тодор Неделев, Маркиньос, Антоан Бароан

Треньор: Азрудин Валентич

ЦАРСКО СЕЛО : Янко Георгиев, Сашо Александров, Мартин Кавдански, Венцислав Василев, Луи Нганиони, Лъчезар Балтанов, Милан Йокич, Крлос Охене, Ален Стеванович, Лукас Диас, Милчо Ангелов

Треньор: Любослав Пенев

Гл. арбитър: Станислав Тодоров