Борусия Дортмунд и Пари Сен Жермен играят при резултат 1:1 в

...

НА ЖИВО: Борусия Дортмунд - ПСЖ 1:1, отменен гол на Мбапе

Борусия Дортмунд и Пари Сен Жермен играят при резултат 1:1 в мач от груповата фаза на Шампионската лига. Срещата следим минута по минута на Gong.bg

Карим Адейеми откри резултата в 51-та минута, само че Заир-Емери изравни единствено 5 мин по-късно.

За първите 10 минути не се стигна до доста рискове пред двете порти. Най-запомнящото се деяние бе изстрел от отдалеченост на Витиня, който Кобел съумя да парира.

В 14-та минута Юлиан Брандт получи страхотна опция да обстрелва вратата на Донарума, само че ударът му мина настрана от задачата.

Малко по-късно Килиан Мбапе бе изведен с дълъг пас зад тила на отбраната. Звездата на международния футбол финтира вратаря и стреля към опразнената врата. Като по знамение обаче Сюле полетя със шпагат и в последния миг мазета топката в корнер.