Божидар Краев отново беше резерва за Мидтиланд и влезе чак

...

Мидтиланд с равенство у дома, Краев пак влезе в края

Божидар Краев още веднъж беше запаса за Мидтиланд и влезе чак в последните 10 минути на мача против Олборг от 10-ия кръг на датската Суперлига. Българският национал размени, само че не съумя да помогне на домакините да стигнат до успеха и дуелът приключи 0:0.

Мидтиланд сътвори повече положения и би трябвало да съжалява за резултата. През второто полувреме в играта на отбора се усети отмалялост след гостуването на в Шампионската лига.

Det slutter uforløst. |
— FC Midtjylland (@fcmidtjylland) Отборът на Краев продължава да е отпред в класирането, само че може да бъде преместен от Сьонерюск и Брьондби, които са с мач по-малко.

В средата на идната седмица Мидтиланд още веднъж има тежко тестване в Шампионската лига - този път посещение на. До момента датчаните са с 4 загуби и голова разлика 2:11.