Бившият нападател на Станислав Костов игра около четвърт час за

...

Станислав Костов влезе в края при победа на Олимпиакос

Бившият нападател на Станислав Костов игра към четвърт час за Олимпиакос (Никозия), а тимът му разгроми с 3:0 като посетител Кармиотиса в среща от 25-ия кръг на кипърското състезание. Костов се появи на мястото на Василиос Манцис в 77-ата минута.

Именно Манци откри резултата в 17-ата минута, а другите две попадения бяха дело на Едгар Сали след почивката. Камерунецът се разписа от дузпа в 55-ата минута, а в 68-ата реши всичко в интерес на гостите.
В класирането Олимпиакос е на 6-о място с 31 точки. Води Омония с 53 точки, пред Аполон (Лимасол) с 51 и АЕЛ с 49.

От началото на сезона Станислав Костов има 12 мача и единствено 1 гол. Българинът беше прецизен при загубата с 1:2 от Етникос (Ахна) в края на януари.