Бившият футболист на Черно море Илиан Илиев-младши беше титуляр за

...

Илиан Илиев със силнаигра при победа на Кифисия в гръцкия елит

Бившият футболист на Черно море Илиан Илиев-младши беше титуляр за Кифисия и игра мощно при успеха с 2:1 над Атромитос в среща от 3-ия кръг на гръцкото състезание. Българският халф остана на терена до 82-ата минута, когато беше сменен от Сотирис Нинис, написа " Спортал ".

Срещата се разви чудесно за новака в елита, тъй като в 36-ата минута Лауренс де Бок от Атромитос получи пряк червен картон. До почивката Кифисия съумя да поведе с прецизен изстрел в 38-ата минута на Огнен Ожегович.

Второто попадение за домакините беше дело на Антонио Папасавас в 69-ата минута. Малко преди края Лукас Асеведо понижи, само че това не избави Атромитос от трета поредна загуба.

Победата е първа за Кифисия след двете провали на старта и отборът заема 8-о място в класирането преди изиграването на останалите срещи от кръга.
Източник: petel.bg