Без изненади завършиха първите четири мача от днешната програма за

...

Силните взеха своето в ранните мачове за Купата на Лигата

Без изненади приключиха първите четири мача от днешната стратегия за Купата на Лигата на Англия. На осминафинал не престават елитните Фулъм, Бърнли и Брайтън, както и втородивизионния Стоук Сити.

Резултати:

Фулъм - Шефилд Уензди 2:0

Милоул - Бърнли 0:2

Престън - Брайтън 0:2

Стоук Сити - Джилингам 1:0

Успехът за Брайтън насрочи домашен мач на отбора идната седмица против Манчестър Юнайтед. Алиреза Джаханбаш откри в 56-ата минута на терена на Престън. Алексис Макалистър направи резултата 0:2 в 75-ата минута.

Джош Браунхил вкара първия гол за Бърнли като посетител на Милоул в 45-ата минута. Второто попадение падна в добавеното време, когато домакините хвърлиха всичко с цел да изравнят.

Бърнли ще бъде хазаин на осмифинала на спечелилия от утрешния мач Манчестър Сити - Борнемут.

Фулъм реши всичко против Шефилд Уензди преди почивката. Абубакар Камара вкара за елитния отбор в деветата минута. Боби Рийд успокои домакините с второ попадение в 32-ата минута.

Фулъм ще гостува след седмица на Брентфорд, отстранил през вчерашния ден елитния Уест Бромич.
 Лестър - Арсенал, онлайн онлайн
Лестър - Арсенал 0:1, автогол на Кристиян Фукс

Мачът съставлява забавен конфликт на двама отлични мениджъри - Брендън Роджърс и Микел Артета