Берое победи с 3:0 Янтра (Габрово) в първата си контрола

...

Младоци бележат за Берое при успех над Янтра в контрола

Берое победи с 3:0 Янтра (Габрово) в първата си контрола от зимната подготовка. Христо Митев си означи автогол, а още две попадения за заралии прибавиха Тони Николов и Димитър Спасов.

Октавио, Теди Мезаг, Крум Стоянов, Александър Цветков и Гаюс Макута не взеха присъединяване в дуела поради разнообразни физически проблеми.
 Снимка 514158
Източник:

Берое имаше превъзходство през първото полувреме, само че по този начин и не съумя да открие резултата. С пропуски се отличиха Охене, Еривалдо и Фуртадо.

В 43-ата минута Гошев фаулира Лебон в наказателното поле. Френското крило извърши дузпата, само че пропусна.

В 63-ата минута Христо Митев си означи автогол. Топката стигна до Хасани след осъществяване на корнер. Алжирецът пусна изострен пас, топката се отклони в Митев и влезе във вратата.

В 84-ата минута Николов получи топката в наказателното поле на Янтра и с акуратен удар удвои.
 Снимка 514160
Източник:

В последната минута на срещата Димитър Спасов бе изведен от Ибрахима Конте и означи в далечния ъгъл на вратата за крайното 3:0.

Берое : 33. Генади Ганев, 8. Карлос Охене, 9. Кукула, 15. Георги Динков, 18. Илиас Хасани, 19. Александър Василев, 21. Киълън Лебон, 20. Стив Фуртадо, 25. Георги Ангелов, 29. Еривалдо, 73. Иван Минчев

Янтра : 23. Иван Гошев, 5. Костадин Гаджалов, 6. Петър Казаков, 7. Християн Кожухаров, 10. Ивайло Иванов, 11. Искрен Писаров, 19. Георги Върбанов, 21. Стоян Иванов, 25. Христо Митев, 71. Тони Иванов, 89. Мартин Ангелов

Резерви : Н. Георгиев, Н. Минчев, К. Иванов, В. Мисяк, А. Стоименов, В. Първанов, В. Мичев, Ц. Станев, П. Недев, И. Донец, Х. Иванов, В. Илиев