Берое и Пирин завършиха наравно 1:1 на градския стадион в

...

"Берое" записа трето поредно равенство от началото на сезона

" Берое " и " Пирин " приключиха наедно 1:1 на градския стадион в Стара Загора в мач от третия кръг на Първа лига. Тимът от Стара Загора към момента няма победа този сеозн, откакто хиксът е трети подред за него.

Гостите от Благоевград поведоха в 18-ата минута с гол на Димитър Благов. Той се възползва от заучено състояние от свободен удар, което хвана отбраната на " Берое " неподготвена.

Авансът на " Пирин " се задържа единствено седем минути преди Мартин Райнов да изравни. Халфът на " Берое ", който беше най-хубав в редиците на своя отбор се разписа с глава след подаване на Борислав Цонев.

Мартин Райнов изравни резултата с този удар с глава.
© LAP.bg

Отново от Райнов пристигна и най-опасното състояние преди почивката, когато той изведе Еуженио самичък против вратаря, само че португалецът не можа да вкара. Секунди преди края на първата част нов удар на Райнов мина над гредата.

През второто полувреме " Берое " беше по-добрия тим, само че не съумя да се възползва от по-големия брой положения.

В заключителните минути домакините играха и с човек повече, поради червен картон на Антон Костадинов от гостите.
Източник: dnevnik.bg