Байерн спечели спокойно визитата си на Интер с 2:0. В

...

Байерн мина през Интер, Барселона вкара пет гола

Байерн завоюва умерено визитата си на Интер с 2:0. В същата група наказа Виктория Пилзен с 5:1.

Герой за отбора на Юлиан Нагелсман беше Лирой Сане. Той откри резултата в 25-ата минута. След това беше в основата на автогола на Амброзио в 66-ата.

Байерн продължи и неповторимата си статистика в първия мач от груповата фаза. В последните 17 сезона отборът е позволил единствено един гол – при 2:1 над Валенсия през 2012 година Освен това. Последният отбор, който ги надделя в груповата фаза, беше ПСЖ – 3:0 през 2017 година

На „ Камп Ноу “ Франк Кеси откри още в 13-ата минута след пас на Жул Кунде. В 34-ата минута Роберт Левандовски повиши на 2:0. Сикора върна един гол за чешкия отбор в 44-ата минута, само че в добавеното време Левандовски се разписа още един път за 3:1.

След почивката полякът оформи хеттрика си след пас на Феран Торес, а 20 минути преди края самият Феран Торес направи 5:1.