Байерн (Мюнхен) продължава с убедителното си представяне в Шампионска лига.

...

Байерн премаза Виктория и продължава да води групата на смъртта

Байерн (Мюнхен) продължава с безапелационното си показване в Шампионска лига. Баварците отнесоха Виктория (Пилзен) с 5:0 на " Алианц Арена " в мач от група С на шампионата.

Така немският исполин събра цялостен актив от 9 точки от 3 мача с голова разлика 9:0.

Вихрушката от голове стартира още в 7-ата минута, когато Сане стреля от отдалеченост с левия крайник, с цел да открие.
 Байерн (Мюнхен) няма да има особени проблеми против Виктория (Пилзен)

Срещата на " Алианц Арена " е довечера от 19:45 часа

В 13-ата минута Горецка подаде към Гнабри, който без проблем удвои. В 21-ата минута резултатът към този момент беше типичен откакто Мане направи отличен самостоятелен рейд, озова се очи в очи с вратаря и го преодоля за 3:0.

До края на полувремето не паднаха нови попадения, само че това се промени при започване на втората част.

В 51-ата минута Мане подаде към Сане, който с техничен удар направи 4:0. В 59-ата минута Горецка изведе Чупомотинг, който с десния край оформи крайното 5:0.

В идващия кръг Виктория (Пилзен) приема Байерн. Мачът е на 12 октомври.