Балкан(Варвара) ще бъде най-вероятният есенен първенец в класирането на А

...

Експрес Балкан мина с 2:1 през Брацигово

Балкан(Варвара) ще бъде най-вероятният есенен отличник в класирането на " А " РФГ. В дерби-мач от 12-тия кръг на шампионата в пазарджишката 4-та лига варварци надиграха с като посетител с 2:1 Брацигово и в оставащите 3 срещи до края на полусезона единствено същинско знамение може да ги измести от лидерската позиция. Загубата бе първа за брациговци на техен терен от началото на шампионата, до момента в който тимът от китното септемврийско село записа победа с следващ номер 11! Точни за гостите бяха Денис Иванов и Станислав Чочков, които се разписаха надлежно 15 минути преди края на първото и второ полувреме. Почетния гол за Брацигово в самия завършек на мача с добавка заби Борис Благоев - Фиго.

С бърза и динамична игра, положения и пред двете порти. Брацигово и Балкан изнесоха отличен за стандартите на 4-та лига мач, в който футболът бе преобладаващ на терена, а основният рефер Димитър Димитров нямаше съвсем никаква работа.
Източник: marica.bg