Българският защитник Камен Хаджиев получи червен картон при равенството 2:2

...

Камен Хаджиев с червен картон в Унгария

Българският бранител Камен Хаджиев получи червен картон при равенството 2:2 на своя тим Академия Пушкаш против Диошдьор от 19-ия кръг на унгарското състезание.

Бившият бранител на Берое беше изпъден в 68-ата минута при резултат 1:1. След изгонването на Хаджиев гостите от Дьор поведоха с гол на Габор Молнар, само че въпреки и в понижен състав Академия Пушкаш стигна до точката с попадение на Хегедюш в последната минута.

Българският полузащитник Георги Миланов изгледа от пейката срещата на своя тим МОЛ Фехервар като посетител на Дебрецен. Срещата приключи 1:1, а титуляр за Дебрецен бе някогашният нападател на Левски Бабатунде Адениджи.

В класирането отпред е Ференцварош с 43 точки, следван от МОЛ Фехервар с 37 и други.