Българският национален отбор изигра контролен мач в Тирана срещу Албания

...

Девети мач без победа: Футболните национали загубиха 0:2 от Албания в Тирана

Българският народен тим изигра надзорен мач в Тирана против Албания в опит да спре отрицателната серия под управлението на треньора Младен Кърстаич.

Нашите обаче не изненадаха никого и изгубиха 0:2, като първото попадение вкара Казим Лачи в 40-ата минута, а в 81-ата Ернест Мучи с прекрасен удар от над 25 метра фиксира крайни резултат

В 36-ата минута беше изнесен контузеният Спас Делев, а на неговото място влезе Мартин Минчев.

След месец - на 16 ноември, става една година от последната победа на България, която тогава победи Кипър в Ларнака.

Ето изборът на двамата треньори за титулярните сформира.

АЛБАНИЯ: Томас Стракоша, Иван Балиу, Арлинд Айети, Енеа Михай, Марио Митай, Ясир Асани, Кристян Аслани, Казим Лачи, Недим Байрами, Ернест Мучи, Мирто Узуни.

БЪЛГАРИЯ:  Димитър Митов, Симеон Петров, Валентин Антов,  Алекс Петков, Иван Турицов, Илия Груев-младши, Лукас Петков, Марин Петков, Георги Русев, Спас Делев, Кирил Десподов.
Източник: dnesplus.bg