Българският национал Никола Илиев изигра силен мач и помогна на

...

Национал на България блести с два гола и асистенция за Интер

Българският национал Никола Илиев изигра мощен мач и оказа помощ на младежкия тим на Интер (Милано) до 19 години да се класира за четвъртфиналите в шампионата за Купата на Италия в тази възрастова група. Халфът, който записа два мача за " трикольорите " под управлението на Младен Кръстаич, се отличи с два гола и асистенция за триумфа с 5:4 против Верона след продължения.

Българинът откри резултата с глава след центриране от дясно в 8-а минута, а в края на първата част осъществя дузпа, отсъдена за нарушаване против самия него и изравни за 3:3.

В 65-а минута Илиев центрира точно от ляво и Ди Маджо вкара за 4:3.

Българинът бе заменен в 86-а минута, а в добавеното време на мача Верона изравни за 4:4 и прати мача в продължения.

В 107-а минута Андерсен вкара пети гол за Интер и прати " нерадзурите " в идващия стадий на шампионата, където ще срещнат Сампдория.