Българският национал Георги Костадинов блесна с изявите си в първенството

...

Георги Костадинов блести с гол в Израел - Футбол свят - Други

Българският национал Георги Костадинов блесна с изявите си в шампионата на Израел за своя Макаби Хайфа. Той се разписа при домакинската победа над Апоел Ранаана с 4:2.

Полузащитникът стартира като титуляр и престоя на терена през всичките 90 минути. Той се разписа в 48-та минута, като направи резултата 3:0 и на процедура постави точка на интригата.

Преди това Омри Бен Хамуш беше разкрил в 25-та минута, а Синтаеху Салалич удвои в 34-та. Никита Рукавица направи даже 4:0 в 73-та минута и по-късно попадение играчите на Макаби стопираха да играят.

Това можеше да им изиграе неприятна смешка, тъй като в последните минути гостите от Апоел Ранаана върнаха две попадения, само че в последна сметка нямаха повече време, с цел да търсят най-малко непълен поврат.

След този процес Макаби Хайфа заема четвъртото място с 6 точки от 4 кръга. Апоел Ранаана остава предпоследен и има единствено една точка в актива си.