Българският халф Ивайло Чочев остана през цялото време на пейката

...

Палермо загуби ценни точки в гонитбата за Серия А, Чочев гледа от пейката

Българският халф Ивайло Чочев остана от самото начало на пейката на Палермо при равенството 1:1 на сицилианците вкъщи с Кремонезе в мач от 35-ия кръг на италианската Серия “Б”. Палермо имаше задатък в резултата броени минути пред края, само че позволи късен изравнителен гол. Бразилецът Игор Коронадо изведе сицилианците напред в 61-ата минута, само че в 83-ата резервата Джанлука Скамака изравни.

Палермо е втори в класирането с 59 точки и до последно ще води борба с Фрозиноне, Парма и други отбори за второто място, даващо право на непосредствено влизане в Серия “А”. Фрозиноне също приключи 1:1 на собствен терен през днешния ден, като позволи изравнителен гол от дузпа в третата минута на добавеното време в мача си със Специя. Фрозиноне е трети с 59 точки, а някогашният отбор на Христо Стоичков и Валери Божинов Парма е четвърти с 57. Убедителен водач е Емполи със 70 точки.

ПАЛЕРМО - КРЕМОНЕЗЕ 1:1
1:0 Коронадо (61)
1:1 Скамака (83)