Атлетико Мадрид записа втора поредна победа от старта на сезона,

...

Атлетико Мадрид постигна гросмайсторска победа над Елче

Атлетико Мадрид записа втора поредна победа от старта на сезона, откакто завоюва в семейството на Елче с обичания си резултат - 1:0.

Единственото попадение в мача осъществя Анхел Корея в 39-ата минута.

Аржентинецът стартира ослепително сезона и това е трети негов гол за новата акция, като той е осъществил всички попадения на Атлетико.

През второто полувреме на терена на „ Уанда Метрополитано “ се появи и Луис Суарес, само че резултатът остана неизменен до края на мача. По този метод Атлетико продължава да е със 100-процентов актив в Ла Лига.

В различен мач от кръга в Испания, игран по-рано през днешния ден, Реал Сосиедад победи с минимилното 1:0 новака Райо Валекано. В воин за баските се трансформира звездата и капитан на тима Микел Оярсабал. Той донесе трите точки на Реал Сосиедад след тъкмо осъществена дузпа в 68-ата минута и по този метод хората на Иманол Алгуасил записаха първи точки през сезона, след загубата на " Камп Ноу " от Барселона с 2:4 преди седмица.

Източник: fakti.bg