Астън Вила се завърна към победния път със стил, като

...

Астън Вила се разбунтува на Брамал Лейн, за да натрупа нещастие върху Шефилд Юнайтед

Астън Вила се завърна към победния път със жанр, като хвърли Шефилд Юнайтед на меча с четири гола в първите 30 минути в дуел 5-0 на Bramall Lane.

Надеждите на Вила в топ 4 на Висшата лига се бяха поколебали, откакто завоюваха единствено един от последните си пет мача, само че хората на Унай Емери си дадоха това право, с цел да се реалокират над Тотнъм и да се върнат на четвърто място.

Голове на Джон Макгин, Оли Уоткинс, Леон Бейли и Юри Тилеманс преди половин час ги сложиха в страната на фантазиите, а голът на Алекс Морено през второто полувреме направи деня за запомняне за Вила, който записва най-голямата си победа като посетител във Висшата лига от 2004 година насам.

В един миг те щяха да имат история в полезрението си, защото имаха повече от 45 минути, с цел да се опитат да открият още четири гола, които биха се изравнили с рекордната победа в ерата на Висшата лига, само че те съумяха смъкна газта.

Все отново това беше задоволително неприятно за Шефилд Юнайтед в още един ср...