Астън Вила приема Шефилд Юнайтед в двубой от 18-ия кръг

...

Астън Вила излиза за задължителна победа над Шефилд Юнайтед

Астън Вила приема Шефилд Юнайтед в дуел от 18-ия кръг на британската Висша лига. Срещата на стадион " Вила Парк " стартира в 22:00 часа.

Бирмингамци се намират на третото място в класирането на шампионата сега и е в отлична форма през този сезон. Днешните домакини обърнаха Брентфорд за значима победа с 2:1 в предходния си мач и ще се стремят да запишат още един триумф тази седмица.

Положението на Шефилд Юнайтед е доста неприятно. " Остриетата " са с минимум точки, минимум маркирани голове, най-вече позволени попадения и надлежно най-вече загуби.

В предходния кръг Шефилд съумя да удържи Челси през първото полувреме, само че през втората част в Лондон позволи да бъде изцяло надигран и надвит с 0:2.