АПОЕЛ (Никозия) надделя с 1:0 над Аполон (Лимасол) с 1:0

...

Илиан Илиев- младши бе титуляр в дербито на Кипър, Георги Костадинов не игра

АПОЕЛ (Никозия) надви с 1:0 над Аполон (Лимасол) с 1:0 в дербито на кипърския шампионат. За домакините Илиан Илиев-младши бе титуляр до 61-ата минута, а Георги Костадинов пропусна мача за гостите поради контузия. В петата минута на добавеното време бразилският полузащитник Маркиньос от дузпа реализизра победния гол.

Сблъсъктт бе пресечен за малко през първото полувреме поради безредици по трибуните, след които последовател даже бе откаран в болница, само че няма съществени наранявание.

АПОЕЛ се изкачи на трето място с 18 точки, до момента в който Аполон е пети с три по-малко.
 Аполон (Лимасол) и Илиан Илиев-младши завършиха с Европа след загуба от украинци

Днипро-1 се наложи с 1:0 над кипърците