Андрей Гълъбинов записа едва второто си участие за Реджина през

...

Гълъбинов записа едва второ участие в мач на Реджина

Андрей Гълъбинов записа едвам второто си присъединяване за " Реджина " през сезона при загубата с 1:2 от закъсалия " Бреша ". Таранът се появи като запаса за домакините в дуела от 34 кръг на Серия Б, записвайки 6 минути на сметката си. С този ход старши треньорът на отбора Филипо Индзаги опита да предотврати задаващото се проваляне от някогашния му тим, само че до изравнително попадение по този начин и не се стигна.

Дотук някогашният национал на България има едвам 13 игрови минути, откакто повече от 8 месеца се възстановяваше от тежка травма на ахилеса. " Реджина " пък продължава да се бори за място в плейофната фаза за промоция в Серия А. Тимът на българина е 8-и с 46 точки. Лидер е " Фрозиноне " с 68, на 2 пред " Дженоа ".