Александър Димитров с приза Купа Пашов Билдинг в Строител...
Александър Димитров (Атлетик Пловдив) завоюва наградата " Купа Пашов Билдинг " за триумфа си в кат. 67 кг. при юношите от втория обичаен шампионат по битка, който се организира този уикенд в зала " Строител ".
Пловдивчани имат в актива си още два сребърни и 11 бронзови медала.
Най-техничен играч е Велизар Стоянов, кат. 59 кг - ДЕЦА:, Семеен кодекс Борба " Васил и Георги Илиеви " (Кюстендил), а най-резултатен играч - Владислав Иванов, кат. 35 кг - ДЕЦА:, Семеен кодекс Борба " Ботев-93 " (Враца).
Класиранията на пловдивските борци от клуб " Атлетик ":
кат. 32 - ДЕЦА: 2. Ивайло Джамов, 8. Жеко Димов
кат. 35 - ДЕЦА: 14. Илия Димитров
кат. 53 кг - ДЕЦА: 3. Стоян Зебеков
59 кг - ДЕЦА: 8. Ара Геворкян
кат. 73 кг - ДЕЦА: 5. Иван Русев, 7. Димитър Русев, 8. Стоян Русев
кат. +73 кг - ДЕЦА: 5. Мартин Иванчев
кат. 41 кг - МОМЧЕТА: 5. Александър Неделчев
кат. 52 кг - МОМЧЕТА: 5. Павел Гърдев, 10. Алекс Пищийски, 12. Данаил Кривчев
кат. 62 кг - МОМИЧЕТА: 3. Мирослав Димитров, 3. Станимир Янев
кат. 68 кг - МОМЧЕТА: 3. Георги Китаровски, 3. Сребрин Боев, 9. Йордан Китаровски, 13. Атанас Чанев,
14. Васил Костов
кат. 63 кг - ЮНОШИ: 2. Христо Нямов, 4. Васил Рангелов
кат. 67 кг - ЮНОШИ: 1. Александър Димитров, 3. Петър Стоянов
кат. 92 кг - КАДЕТИ: 3. Ахметин Димитров, 3. Исметин Димитров, 7. Теодор Трендафилов, 9. Петър Димитров
кат. 110 кг - КАДЕТИ: 3. Николай Бухалски, 7. Стоян Налбански
кат. 70 кг - МОМИЧЕТА: 2. Илияна Илиева
кат. 59 кг - ДЕВОЙКИ: 3. Вени Търновлийска
Пловдивчани имат в актива си още два сребърни и 11 бронзови медала.
Най-техничен играч е Велизар Стоянов, кат. 59 кг - ДЕЦА:, Семеен кодекс Борба " Васил и Георги Илиеви " (Кюстендил), а най-резултатен играч - Владислав Иванов, кат. 35 кг - ДЕЦА:, Семеен кодекс Борба " Ботев-93 " (Враца).
Класиранията на пловдивските борци от клуб " Атлетик ":
кат. 32 - ДЕЦА: 2. Ивайло Джамов, 8. Жеко Димов
кат. 35 - ДЕЦА: 14. Илия Димитров
кат. 53 кг - ДЕЦА: 3. Стоян Зебеков
59 кг - ДЕЦА: 8. Ара Геворкян
кат. 73 кг - ДЕЦА: 5. Иван Русев, 7. Димитър Русев, 8. Стоян Русев
кат. +73 кг - ДЕЦА: 5. Мартин Иванчев
кат. 41 кг - МОМЧЕТА: 5. Александър Неделчев
кат. 52 кг - МОМЧЕТА: 5. Павел Гърдев, 10. Алекс Пищийски, 12. Данаил Кривчев
кат. 62 кг - МОМИЧЕТА: 3. Мирослав Димитров, 3. Станимир Янев
кат. 68 кг - МОМЧЕТА: 3. Георги Китаровски, 3. Сребрин Боев, 9. Йордан Китаровски, 13. Атанас Чанев,
14. Васил Костов
кат. 63 кг - ЮНОШИ: 2. Христо Нямов, 4. Васил Рангелов
кат. 67 кг - ЮНОШИ: 1. Александър Димитров, 3. Петър Стоянов
кат. 92 кг - КАДЕТИ: 3. Ахметин Димитров, 3. Исметин Димитров, 7. Теодор Трендафилов, 9. Петър Димитров
кат. 110 кг - КАДЕТИ: 3. Николай Бухалски, 7. Стоян Налбански
кат. 70 кг - МОМИЧЕТА: 2. Илияна Илиева
кат. 59 кг - ДЕВОЙКИ: 3. Вени Търновлийска
Източник: marica.bg
КОМЕНТАРИ