Ако Славия“ елиминира Локо“ (Пд) в понеделник, финал за седмото

...

Отменят финала за седмото място в Първа лига? Само Локо Пд може да остави първeнството да продължи нормално

Ако „ Славия “ отстрани „ Локо “ (Пд) в понеделник, край за седмото място в шампионата няма да има. За него ще се класира непосредствено спечелилият от двойката „ Черно море “ – „ Септември “, написа “24 часа”. Седмото място дава право на плейоф за евротурнирите против третия в класирането на Първа лига, като сега това е „ Левски “. „ Берое “ обаче също има шансове да стигне до него.

„ Белите “ са обмисляли да откажат мача с пловдивчани, който към този момент не им е нужен след извоюваната купа, тъй като влизат в Европа с нея. Но санкцията е прекомерно огромна, като БФС я направи 100 000 лв., с цел да отпадне изваждането на тим от групата, както бе преди.

Така в понеделник „ Локо “ (Пд) съвсем няма да има проблеми с продължаването напред, тъй като евентуално Златомир Загорчич ще пусне юношите или множеството запаси след триумфа на титулярите. В първия мач пловдивчани завоюваха с 3:1 и “белите” се нуждаят от победа с 2 гола разлика, за отстраняват противника.
loading... #SC_TBlock_381491 a { font-family: Roboto!important; }
Източник: 7dnisofia.bg