19-ият кръг в Ла Лига завърши с драматичен мач между

...

Звездата на Реал Сосиедад зарадва Аноета

19-ият кръг в Ла Лига приключи с трагичен мач сред Реал Сосиедад и Еспаньол, извоюван от домакините с 3:2. Това е втори следващ триумф за баските, откакто преди седмица шокираха Реал Мадрид посред " Сантиаго Бернабеу ". Бразилският национал Вилиан Жозе вкара два от головете за отбора на Иманол, който изпревари днешния си противник и към този момент е на 8-о място в класирането.

Реал Сосиедад приключи с човек по-малко поради аления картон на Микел Мерино в 75-ата минута. Именно той откри резултата в 3-ата минута, а в 8-ата домакините към този момент водеха с 2:0, само че Еспаньол откри сили да отвърне и още до почивката изравни.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА
Примера дивисион 19 кръг, понеделник 14 януари  Реал Сосиедад 3:2краен резулат  Еспаньол