19-годишният защитник на Аугсбург Кевин Дансо изигра главната роля при

...

Младок изработи и двата гола за 1:1 между Аусгбург и Леверкузен

19-годишният бранител на Аугсбург Кевин Дансо изигра основната роля при домакинското тъждество (1:1) на своя отбор против Байер (Леверкузен) в дуел от 11-ия кръг на немския хайлайф. В равностойния дуел австриецът беше в основата и на двата гола.

В 47-ата минута той се подхлъзна пред наказателното си поле, с което разреши на Кевин Фоланд да вкара за “аспирините”. Дансо обаче не остави време на критиците си да го сочат с пръст, тъй като единствено две минути по-късно се включи в офанзива при корнер и засече топката в мрежата на Байер за 1:1.

След това неговият съотборник Каиуби удари греда, само че пропуски, изключително през първото полувреме, направиха и футболистите от Леверкузен.
That face you make when you're happy with a point, but also 3 points would've been nice...#FCAB04 | 1:1 pic.twitter.com/X74Z4KFfza
— Bayer 04 Leverkusen (@bayer04_en) November 4, 2017

Двата тима посрещат паузата в шампионата като съседи в средата на таблицата.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Бундеслига 11 кръг, събота 4 ноември  Аугсбург 1:1краен резулат  Байер (Леверкузен)