1:1 завършиха втория отбор на Ботев и гостуващия му Локомотив

...

Дубълът на Ботев изпусна съседите от Мездра

1:1 приключиха втория тим на Ботев и гостуващия му Локомотив (Мездра) в дербито на Област Враца. Двубоят е от 26-ия кръг на Северозападна Трета лига. През първото полувреме топката рядко доближаваше до врачанския вратар.
 Дубълът на Ботев (Враца) ще скочи крепко на Локо (Мездра) Дубълът на Ботев (Враца) ще скочи крепко на Локо (Мездра)
Голобрадите момчета на Ботев материализираха преимуществото си с попадение. То падна в 35-ата минута, когато Христиан Петков подаде топката на Пламен Спасов, а той я насочи в мрежата.
 Локо (Мездра) излиза за поредна победа Локо (Мездра) излиза за поредна победа
След почивката домакините имаха три отлични благоприятни условия да усилят преднината си. Петков и Спасов обаче не се възползваха. И стана противоположното. В 67-ата минута Пламен Венелинов изравни след асистенция на Антонио Йорданов. В 80-ата минута Спасов извърши нарушаване и съдията му подвигна втори жълт и червен картон.