... на ръце. Когато някой ги заема без право, това вече е проява на безотговорност. Когато го защитава с обиди – това е проблем на ценности.
Шофьор Окупира - Новини
Българската класика аз съм над правилата отново се разигра –
...... на паркинга са опасни за всички, а липсата на елементарно уважение към родителите с малки деца е просто жалка.Дано следващия път се замислите малко повече.
Шофьор на бус превзе тротоар в центъра на Пловдив сигнализира
...... На снимките се виждат и датите – три дни поред, а може и още повече водачът е в разрез с правилата за паркиране и престой.
Ядосан врачанин сигнализира за поредния нагъл шофьор в града в
...... в града“, пише гневният врачанин. Явно за шофьора на возилото нямат значение законите. Възмутеният читател се надява компетентните органи да вземат отношение по въпроса.




