... от американските атомни бомби, няколко години подред в деня на почитането на жертвите, „тактично“ пропускат да кажат „кой“ ги е пуснал. Защо? От интерес, фина
... от американските атомни бомби, няколко години подред в деня на почитането на жертвите, „тактично“ пропускат да кажат „кой“ ги е пуснал. Защо? От интерес, фина