... мен, след 5-ти клас, но когато пък стане 10-ти клас, отново се връща в детството", заяви той."Децата са нашето богатство,те са нашето бъдеще", каза ощеАгасян.
... мен, след 5-ти клас, но когато пък стане 10-ти клас, отново се връща в детството", заяви той."Децата са нашето богатство,те са нашето бъдеще", каза ощеАгасян.