... е много тежка.Всичко е тъжно, губиш хора, губиш всичко."Властите казват, че ще им отнеме години, преди Кайле да може отново да приюти всичките си жители.
... е много тежка.Всичко е тъжно, губиш хора, губиш всичко."Властите казват, че ще им отнеме години, преди Кайле да може отново да приюти всичките си жители.